Ustawienia paramerów głośności mają duży wpływ na komfort korzystania  z platformy szkoleniowej. Należy pamiętać aby przed rozpoczęciem kursu włączyć głośniki lub podłączyć słuchawki. Może się zdarzyć, że mimo uruchomienia tych urządzeń nadal nie mamy głosu.  W takiej sytuacji należy sprawdzić ustawienia głośności na naszym komputerze. Należy pamiętać, iż użytkownikami platformy mogą być także osoby nie posiadające głośników czy słuchawek, gdyż wypowiadane przez lektora informacje są także zawarte w formie pisemnej. 

Ikona symbolizująca głośnik jest widoczna na pasku: Kiedy mimo prawidłowego podłączenia głośników lub słuchawek nadal nie mamy głosu, należy sprawdzić parametry ustawienia głośności w naszym komputerze. 

W prawym dolnym rogu naszego ekranu mamy widoczną ikonę symbolizującą głośnik.

 

W tym przypadku głośność w naszym komputerze jest wyłączona. Informuje nas o tym przekreślony czerwony element znajdujący się na ikonie głośnika.

Aby włączyć głośność klikamy raz na ikonę z symbolem głośnika. Na ekranie pojawi się opcja umożliwiająca regulację głośności:

 Ikona symbolizująca głośnik nie jest widoczna na pasku:

Kiedy mimo prawidłowego podłączenia głośników lub słuchawek nadal nie mamy głosu, należy sprawdzić parametry ustawienia głośności w naszym komputerze. Na pasku zadań w prawym dolnym rogu nie mamy widocznej ikony symbolizującej głośnik.

 Wybieramy na pasku zadań Start, potem Panel sterowania

 Po wybraniu opcji Panel sterowania na ekranie pojawi się okno:

 Na ekranie pojawi się okno konfiguracji dźwięku. 

 

 Po wybraniu ikony Dźwięki i urządzenia audio mamy możliwość zmiany głośności.

 

 

 

 

 

Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2019-12-10
WIBID 3M 1,50 +0,00%
WIBOR 3M 1,70 +0,00%
WIBOR 1M 1,63 +0,00%
EURIBOR 3M -0,39 +0,51%
EURIBOR 1M -0,46 -0,66%
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-12-11
USD 3,8660 -0,13%
EUR 4,2851 -0,07%
CHF 3,9257 +0,02%
GBP 5,0798 -0,29%
Wspierane przez Money.pl
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.